Virtuální sídlo a sdílená kancelář

Zajistíme vám sídlo firmy na prestižní adrese i pronájem prostorů pro obchodní schůzku

Nemáte vlastní kancelář nebo chcete sídlo na lepší adrese?

Sdílená kancelář je moderní způsob podnikání pro všechny, kdo nepotřebují mít trvalé sídlo firmy, ale občas by využili možnost mít vlastní kancelářské prostory s veškerým zázemím. Virtuální kancelář je ideální alternativa ke klasickému řešení vlastních kancelářských prostorů. Zajistíme pro vaše podnikání sídlo firmy a označení na budově. Součástí našich služeb je reprezentativní recepce, vlastní telefonní linka, možnost zasílání pošty a skenování. Nabízíme asistenční, administrativní, účetní a marketingový servis. Naše kancelářské centrum dodá vašemu podnikání profesionální image. Ceník a konfigurátor služeb jsou individuální a záleží na vašich potřebách.

Konfigurace služeb

Služby sdílené kanceláře jsou poskytovány na adrese Na hlinách 1786/16, 18200 Praha 8 - Kobylisy.

BASIC CARE

Základní balíček služeb zahrnuje poskytnutí sídla firmy nebo provozovny v Praze podle platných zákonů. Dále máte možnost využívat samostatné kancelářské prostory 4 hodiny měsíčně a získáte označení sídla na budově. Zdarma je vysokorychlostní internetové připojení. Balíček neobsahuje administrativní servis, přijímání pošty a styk s veřejností.

COMFORT CARE

Nadstandardní balíček služeb zahrnuje poskytnutí sídla firmy nebo provozovny v Praze podle platných zákonů. Dále máte možnost využívat samostatné kancelářské prostory 4 hodiny měsíčně a získáte označení sídla na budově. Zdarma je vysokorychlostní internetové připojení a možnost užívat tiskárnu. Použití skeneru a kopírky je zpoplatněno (3 Kč za stránku). Součástí balíčku je příjem zpráv a přijímání návštěv, přebírání korespondence a zásilek, jejich evidence, zpracování a přeposílání či předávání, a to včetně zasílání avíza o všech událostech.

Kontakty

Zavolejte nám nebo napište přes formulář níže.

Každé podnikání je specifické, k našim klientům tedy přistupujeme individuálně.
Ozvětě se nám, připravíme pro vás cenovou nabídku na míru.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.